درپی تیراندازی به محل نمایش کاریکاتورهای توهین آمیز پیامبر اسلام(ص) در تگزاس و در حالی جامعه اسلامی آمریکا حمله مسلحانه به جلسه وبلاگ نویس ضد اسلامی را را محکوم کرده است، مراکز مرتبط با مسلمانان به صورت های مختلف تهدید شدند.

به گزارشMuslimPress،بعد از حملات هفته گذشته به محل نمایش کاریکاتور های توهین آمیز در تگزاس، مراکز مرتبط با مسلمانان به صورت های مختلف تهدید شدند. یک سازمان دفاع از حقوق مسلمانان در آمریکا، از پلیس و نیروهای امنیتی خواست که امنیت مساجد، مراکز و مدرسه های اسلامی را تامین کند.خانم " زینب شادری "، عضو شورای روابط اسلامی آمریکایی گفت: مردم آمریکا از هر دین و اعتقادی این حق را دارند که در مدرسه و مکان های عبادت خود احساس امنیت کنند. این تهدیدات بسیار نگران کننده است و مسلمانان از مقامات امنیتی می خواهند سریعا تدابیر لازم را برای امنیت مسلمانان اتخاذ کنند.این شورا گزارش داد که یک مسلمان بعد از خروج از مسجدی در تگزاس مورد ضرب و شتم قرار گرفته است. به گفته پلیس، فرد مذکور زخم هایی سطحی در سر و صورت داشت و با آمدن اورژانس در محل مداوا شد.این جمله بعد از آن اتفاق افتاد که نمایشگاه کاریکاتوری در توهین به مقام پیامبر گرامی اسلام در تگزاس برگزار شد. برگزار کننده این نمایشگاه سازمان " حمایت از آزادی های آمریکا، توقف اسلامی شدن آمریکا " بود که سازمانی ضد اسلامی و حامی اسراییل است." پام گلر مدیر " نمایشگاه جایزه ای ۱۰ هزار دلاری را برای برنده این نمایشگاه تعیین کرده بود.

این در حالی است که چند ساعت بعد از تیر اندازی در دالاس در جلسه مذکور؛ رهبران مسلمان آمریکا علیه اقدامات خشونت آمیز اعتراض کردند." یاسر قاضی " در این باره گفت: مسلما با پاملا گلر و افرادی مانند وی احساس همدردی نمی کنم. آرزو نمی کنم که به هیچ موفقیتی برسند و مطمئنم اگر به این راه و روش خود ادامه دهند خداوند تاوان کار آن ها را خواهد داد. اما حمله به جلسه اسلام ستیزانه آن ها و قتل دو نفر، به یکباره از آن ها مبارزان حامی آزادی بیان ساخت و موجب اعتبار به اقدامات آن ها شد. اگر آن گونه که آن ها لیاقت داشتند به آن ها بی توجهی می کردیم، کمتر کسی متوجه اقدامات آن ها می شد. حالا با این حمله آن ها مورد توجه جهانی قرار گرفته و اعتبار کسب کردند.نیاز است که مسلمانان از واکنش های احساسی خودداری کنند. این حمله احمقانه، ضد اسلامی و مخالف با شریعت است و همه علمای اسلامی با آن مخالف هستند. ضربه و آسیب آن ها که به نام دفاع از پیامبر(ص) از پیش خود اقدامی انجام می دهند به سایر مسلمانان و تصویر زیبای اسلام را از بین می برند، بسیار بیش از آن ها است که اسلام را مسخره می کنند.

منبع: خبرگزاری رسا