مسئول اطلاع‌رسانی جبهه خلق برای آزادی فلسطین گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران با درایت خود موجب اقتدار ایران و حفظ آرمان فلسطین در راس مسائل جهان اسلام شده است.
به گزارشمسلم پرسو به نقل از خبرگزاری فارس، «انور رجا»، مسئول اطلاع‌رسانی جبهه خلق برای آزادی فلسطین در خصوص دستاوردهای انقلاب اسلامی در ایران گفت: به رغم همه چالش‌های بزرگی که از زمان پیروزی انقلاب اسلامی ایران از سوی غرب بر این کشور تحمیل شده اما رهبران ایرانی با درایت و دوراندیشی خود توانستند همه مشکلات را پشت سر گذاشته و به قدرتی دست یابند که علاوه بر حفاظت از خود محافظ متحدان راهبردی خود نیز باشند.

این مسئول جبهه خلق برای آزادی فلسطین تاکید کرد: تهران با برخورداری از فرهنگ اسلامی درست به معنای واقعی کلمه همه ابزارهای رویارویی واقعی با تحریم‌ها و دشمنان را بدست آورد و از رویکرد خاص و توانمندی در حمایت از همه قضایای عادلانه جهان اسلام برخوردار است و با تمسک به عقیده‌ای برخاسته از روح واقعی اسلام با همه حملات تکفیری مقابله کرده تا صدای جامع بیداری در عقل سیاسی را تشکیل داده باشد و می توان گفت ایران هسته‌های عقل جمعی را تشکیل داد.

رجا تاکید کرد: ایران در مقابله با محور آمریکایی که به دنبال نابودی مقاومت در مقابله با رژیم صهیونیستی است حامی واقعی همه اعضای محور مقاومت از مقاومت اسلامی لبنان و فلسطین گرفته تا سوریه بوده و همین کمک‌های ایران به محور مقاومت بوده که موجب ترس و وحشت دشمنان صهیونیستی و آمریکایی از آن شده است.

مسئول جبهه خلق برای آزادی فلسطین تاکید کرد: حکمت و دوراندیشی حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران تداوم حمایت‌های ایران از مقاومت و حقوق ملت‌های مظلوم بخصوص ملت فلسطین را به همراه داشته است چرا که رهبر عالی ایران تاکید می‌کند که قطب‌نمای سیاست و نهاد نظامی این کشور باید همواره به سوی آزادی قدس شریف از چنگ اشغالگران صهیونیست تنظیم شده باشد.

رجا در پایان تاکید کرد: ایران ثابت کرده که از زمان پیروزی انقلاب اسلامی با قطع روابط خود با رژیم اسرائیل و حمایت از ملت فلسطین پشتیبان واقعی ملت فلسطین بوده و اگر انقلاب اسلامی ایران نبود پرچم فلسطین در آسمان تهران بر فراز سفارت فلسطین برافراشته نشده بود.