همزمان با هشدار کارشناسان صهیونیست مبنی بر آغاز انتفاضه سوم در قدس، جوانان فلسطینی در صفحات پایگاه‌های اجتماعی از راه‌اندازی یک جنبش جدید برای زیر گرفتن شهرک‌نشینان و نظامیان صهیونیست خبر دادند.

در حالی که کارشناسان مسائل سیاسی و امنیتی رژیم صهیونیستی در خصوص به راه افتادن انتفاضه سوم مسجد الاقصی و موج خشم فلسطینیان به مقامات این رژیم هشدار می‌دهند، ارتش و نیروهای امنیتی اسرائیلی همچنان سرکوب فلسطینیان و یورش‌ به مسجد الاقصی را ادامه داده و باعثایجاد نا آرامی‌های فراوانی در قدس اشغالی شده‌اند.

فلسطینیان خشمگین نیز در پاسخ به اقدامات تجاوزکارانه رژیم اشغالگر قدس طی دو عملیات جداگانه با خودروهای شخصی خود تعدادی از صهیونیست‌ها و نظامیان آنان را زیر گرفته و کشتند.

تحولات چند روز گذشته در قدس اشغالی نشان داده است، نگرانی‌های کارشناسان صهیونیست از احتمال آغاز انتفاضه سوم مسجد الاقصی نابجا نبوده است، در همین راستا جوانان فلسطینی در صفحات پایگاه‌های اجتماعی از راه‌اندازی یک جنبش جدید برای زیر گرفتن شهرک‌نشینان و نظامیان صهیونیست خبر دادند.

فلسطینیان در صفحات مختلف اعلام کردند، گرچه آنان به سلاح دسترسی ندارند اما می‌توانند خودروهای خود را به سلاح تبدیل کرده و به جای فشار دادن ماشه اسلحه، بر روی پدال گاز فشار دهند.

اینگونه واکنش‌ها، گویای آمادگی ملت فلسطین و شرایط سرزمین‌های اشغالی برای مقابله با اشغالگران و نویدبخش آغاز انتفاضه سوم مسجد الاقصی است.

" شائول موفاز " رئیس حزب کادیما و وزیر جنگ اسبق رژیم صهیونیستی نیز امروز پنجشنبه طی اظهاراتی نسبت به آغاز انتفاضه سومین هشدار داده و اعلام کرد، اگر روند مقاومت در قدس تشدید شود، به حد انتفاضه خواهد رسید.

روز گذشته(چهارشنبه) " ابراهیم عکاری " یکی از فعالان حماس که در اردوگاه شعفاط در قدس اشغالی سکونت داشت با خودروی خود چند شهرک نشین را زیر گرفت؛ بر اثر این حمله شهادت طلبانه ۲ صهیونیست کشته و ۲۰ نفر دیگر از آنان زخمی شدند.

تاکنون تصاویر مختلفی برای این جنبش جدید و ترغیب فلسطینیان برای پیوستن به آن طراحی شده است که برخی از آنان را در زیر مشاهده می‌کنید:

مقاوم باش، حتی با خوردو خودت می‌توانی

اگر نتوانم ماشه را فشار دهم، پدال گاز را فشار خواهم داد

یکی از کاربران فلسطینی پایگاه‌های اجتماعی نیز با قرار دادن این تصویر در صفحه خود خطاب به صهیونیست‌ها گفته است: این خودروی دو دیفرانسیل بزودی وارد ناوگان له کنندگان می‌شود!

ای انقلابی، پدال گاز را فشار ده تا سرزمین فلسطینی را باز پس گیریم