در جریان برگزاری نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی در تهران از پوستری تحت عنوان «بشنو اسرائیل» رونمایی شد که در آن پیامی با چهار زبان عبری، عربی، فرانسوی و انگلیسی برای عموم مردم در سطح بین‌المللی درج شده است.

به گزارش مسلم پرس - این پوستر که از روز دوم نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی در تهران پروسه تولید آن کلید خورد حاصل دست‌ نوشته‌های بیش از ۲۰۰ نفر از مردم عادی بازدیدکننده از نمایشگاه است. ۲۰۰ نفری که هر کدام از آنها یک جمله عبری را با ماژیک بر روی بنر بزرگی نوشتند و یک روز قبل از رونمایی پوستر نهایی، استاد مسعود نجابتی با تبدیل دست‌ نوشته‌های آنها به فرمت نهایی، پوستر «بشنو اسرائیل» را آماده ارسال به اقصی‌نقاط دنیا نمود.

دانلود پوستر(کیفیت بالا)

«پایان کار فرا رسیده است. فرجام کار سر رسیده است. این هشداری است به شما بنی‌اسرائیل و کاری است که محقق شده است»(عهد قدیم - کتاب حزقیال نبی ۶:۷) این جمله‌ای است که متن عبری آن توسط بیش از ۲۰۰ نفر از مردم روی پوستر درج شده است.


خالد قدومی، نماینده حماس در ایران به عنوان مهمان ویژه مراسم رونمایی از این پوستر ضمن تشکر از پدید آورندگان این اثر هنری گفت: شاید بعضی ها بگویند که چرا شما از پایان اسرائیل سخن می گویید، مگر شما افراط گرا هستید. من فقط می گویم که این یک حرکت مردمی است وآن ها را به افراط گری صهیونیست ها واگذار می کنم.
وی با اشاره به جنگ ۵۱ روزه اخیر غزه تأکید کرد که این جنگ با حمایت یهودی های پراکنده در جهان انجام گرفت.
خالد قدومی افزود: کسانی که مدعی هولوکاست هستند امروزه این جنایت را دارند به صورتی دیگر انجام می دهند، آن ها ۵۰۰ کودک را(در جریان جنگ ۵۱ روزه) به شهادت رسانده اند.
نماینده حماس در ایران در پایان با تأکید بر اینکه ما مسلمانان مخالف یهودیت نیستیم و یهودیت را یک آئین آسمانی می دانیم گفت: ما متوجه افراط گرایی در اسرائیل هستیم و این را می دانیم که آن ها با شعار افراط گرایی در انتخابات هایشان پیروز می شوند.