ستاره آرژآنتینی در شبکه های اجتماعی به این نکته اشاره کرده که به شدت به تمریناتش ادامه خواهد داد تا از بند این مصدومیت به طور کامل راحت شود

لیونل مسی ستاره آرژآنتینی باشگاه بارسلونا بعد از اتمام بازی تیمش مقابل پاری سن ژرمن در دور برگشت مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا در نوکمپ که با صعود تیم کاتالان به مرحله نیمه نهایی نفس راحتی کشید؛ چون هم تیمش را به هدف مدنظر رساند و هم اینکه در این بازی مجددا از ناحیه عضله دو سر ران مصدوم نشد.

خبر بهبود مسی و عدم مصدومیت دوباره او از سوی سران باشگاه بارسلونا هم مورد تائید قرار گرفت. مسی بعد از انجام بازی ۴شنبه شب در کلینیک کرو بلانکا تست های خاصی انجام داد و مشخص شد که مصدومیتش بهبود یافته و او مجددا مصدوم نشده است.

از همین رو مسی درکمال آرامش روند بهبودش را دنبال خواهد کرد و انتظار می رود که بدون مشکل بتوانند بارسا را در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا نیز همراهی کند. خود این ستاره آرژانتینی درصفحه اختصاصی اش در شبکه اجتماعی ویبو نوشت: «ریسک کردن ارزشش را داشت. مابه نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا رسیدیم. حالا برای درمان این مصدومیت تلاش می کنم.»

بازیکنانی که در بازی ۴شنبه شب بارسا مقابل پاری سن ژرمن در ترکیب اصلی قرار داشتند روز ۵شنبه جلسه بازیابی سبکی را داشتند و سایر بازیکنان به جز مسی، با تیم پایه ای تمرین کردند. و درپایان جلسه تمرینی، بازیکنان بارسا، پدر شدن سسک فابرگاس بعد از بازی با پاری سن ژرمن و تولد ۲۲ سالگی تیاگو آلکانتارا که روز ۵شنبه بود را به آنها تبریک گفتند