انتشار تصویری از کعبه در فضای مجازی که در آن زائران خانه خدا در اطراف آن شکل قلبی تپنده را طراحی کرده اند، توجه کاربران این شبکه ها را به خود مشغول کرد و با استقبال گسترده کاربران روبرو شد.

به گزارش خبرگزاری مسلم پرس،انتشار تصویری از کعبه در فضای مجازی که در آن زائران خانه خدا در اطراف آن شکل قلبی تپنده را طراحی کرده اند، توجه کاربران این شبکه ها را به خود مشغول کرد و با استقبال گسترده کاربران روبرو شد.

به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از پایگاه روزنامه القبس کویت، عکاس این تصویر فردی به نام «احمد حاضر » است که در سخنانی به جزئیات این عکس اشاره می کند.

وی با اشاره به اینکه این عکس در طول موسم حج امسال گرفته شده است، درباره تاخیر در انتشار آن می گوید: می خواستم مورد توجه بیشتر از سوی کاربران قرار گیرد به همین دلیل دیر آن را منتشر کردم. ترجیح دادم پس از بازگشت حجاج به کشورهایشان آن را منتشر کنم.

وی ادامه می دهد: این عکس به زمانی برمی گردد که هلیکوپترهای تامین امنیت حرم بر فراز کعبه به پرواز درآمدندو من نیز همراه آنها بودم. نیروهای تامین امنیت حرم در حال برقراری نظم در اطراف کعبه بودند که به ناگاه این طرح قلب ساخته شد و من فورا از آن عکس گرفتم.

%d9%82%d9%84%d8%a8