علائم عجیبی بر روی بدن اجساد رهبران داعش پیدا شده که مربوط به اعتقادات زمان مصر باستان است که از یهودیان فراماسونری نشأت گرفته است.

به گزارشمسلم پرس، به گفته کارشناسان علائم عجیبی بر روی بدن اجساد رهبران داعش پیدا شده که بحثهای قابل توجهی در عراق به راه انداخته است، به خصوص که برخی آن را به مربوط به " جادو سیاه " می دانند.نیروهای امنیتی و قبایل عراق، اغلب این طلسم ها و نمادهای غیر قابل درک و عجیب غریب را بر روی بدن کشته شدگان و رهبران گروهک های تروریستی پیدا می کردند.

[image src = " http: / / www. fa. moslempress. com / content / uploads / ۲۰۱۵/۰۵ / ۱۰۰۴s۲. png " width = " ۵۰۰ " height = " ۳۵۰ " title = " واقعیتی که اجساد داعشی ها فاش کرد، " فراماسونری در داعش " " lightbox = " yes " align = " center "]

کارشناسان در گزارشی ویژه تشریح کردند که برخی از نمادها مربوط به " جادو سیاه " و دنیاهای عجیب غریب است و هیچ ربطی به اسلام ندارد و در دین اسلام این خرافات ممنوع است درحالی که آن ها ادعا می کنند مسلمان هستند.

[image src = " http: / / www. fa. moslempress. com / content / uploads / ۲۰۱۵/۰۵ / ۱۰۰۴s۱. png " width = " ۵۰۰ " height = " ۳۵۰ " title = " واقعیتی که اجساد داعشی ها فاش کرد، " فراماسونری در داعش " " lightbox = " yes " align = " center "]

این عکس های به دست آمده در جنگی در نزدیکی فلوجه در غرب بغداد که بر روی بدن رهبران کشته شده داعش به دست آمده است. همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید این عکس ها مربوط به اعتقادات زمان مصر باستان است که یهودیان فراماسونری از آنها نشأت گرفته اند و مبنای فکری و علمی خود قرار داده و تفکر خصمانه فعلی را بر بشریت بنا کرده اند.