حملات رژیم سعودی به یمن در حالی ادامه دارد که مردم صنعا روزگذشته طی برگزاری تظاهراتی هرگونه تصمیمات بین المللی یا منطقه‌ای که تجاوزات عربستان و آمریکا به یمن را نادیده بگیرد را بی‌ارزش دانستند.

به گزارش MuslimPress، همزمان با ۳۳ روز تجاوز نظامی ائتلاف عربی - صهیونیستی به سرکردگی عربستان سعودی به یمن، خبرها از این کشور حاکی از آن است که سعودی ها حملات توپخانه ای و موشکی در یمن مجددا ازسر گرفته و بازار حصامه در شهرستان شدا و منطقه منزاله در شهرستان الظاهر در استان صعده را هدف قرار داده اند.
همچنین حملات توپخانه ای و موشکی سعودی ها به شهرستان حرض نیز از سرگرفته شده است.
کاربران شبکه های اجتماعی تصویری را از حمله شب گذشته جنگنده های سعودی به صنعا منتشر کردند.
[image src = " http: / / www. fa. moslempress. com / content / uploads / ۲۰۱۵/۰۴ / ۰۸۰۵s۱. jpg " width = " ۵۰۰ " height = " ۳۰۰ " title = " حمله هواپیماهای سعودی به صنعا " lightbox = " yes " align = " center "]
همچنین روز گذشته(دوشنبه) و همزمان با ۳۲ روز تجاوزعربستان سعودی به یمن، مردم این کشور با حضور گسترده خود در خیابان های صنعا، هدف قرارگرفتن مردم و زیرساخت های حیاتی کشورشان را محکوم کردند.
شرکت کنندگان در این تظاهرات خواستار تداوم بسیج مردمی و مقابله با عوامل خارجی به‌عنوان بخش اساسی در واکنش به تجاوزات شده و هرگونه تصمیمات بین المللی یا منطقه‌ای که تجاوزات عربستان و آمریکا به یمن را نادیده بگیرد را بی‌ارزش دانستند.