صهیونیست های ساکن سرزمین های اشغالی از احتمال وجود تونل های حزب الله لبنان در زیر منازل خود به شدت وحشت زده شده اند.

در پی جنگ اخیر اسرائیل در غزه موسوم به " صخره سخت "، شهرک‌نشینان صهیونیست نزدیک مرز لبنان، از حفر تونل های هجومی حزب‌الله لبنان در زیر منازل خود وحشت دارند.
در همین راستا مسئولان ارشد شورای منطقه ای در الجلیل شمالی با عناصر شورای منطقه ای در شهرک صهیونیست نشین اشکول در زمینه انتقال تجارب در این زمینه دیدار کردند.
" گیورا زلتس " رئیس شورای الجلیل شمالی به همراه مسئولان ارشد دیگر از شهرک‌های صهیونیست نشین شمالی به شهرک اشکول رفتند تا با توجه به تجربه‌های آن‌ها در خلال عملیات نظامی ۵۱ روزه در غزه از آمادگی و مسئولیت‌های مقامات محلی در حالت‌های فوق‌العاده اطلاع پیدا کنند.
مسئولان شورای محلی الجلیل که شامل ۷ شهرک صهیونیست نشین در مجاورت خط مرزی حد فاصل یک کیلومتر از مرزهای شمالی سرزمین‌های اشغالی است، از افزایش نگرانی‌های خود از تونل‌های احداثشده در عملیات اخیر خبر دادند. یک منبع صهیونیست از شورای الجلیل در این زمینه گفت: باید هوشیار بود و تهدیدات را کم‌اهمیت ندانست، به ویژه اینکه ساکنان منطقه نگرانی بسیار زیادی دارند.
گیورا زلتس نیز تأکید کرد: قطعاً عملیات نظامی اخیر بر روی اهالی مناطق ما تاثیر داشته است، آنها تصاویر تونل هایی که حفر شده را دیدند و این موضوع ترس و وحشت آنها را افزایش داده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم(به نقل از روزنامه صهیونیستی معاریو)