جنگنده های رژیم صهیونیستی روز گذشته برای هفتمین بار از زمان شروع بحران در سوریه، مناطقی را در این کشور هدف قرار دادند.

هشت جنگنده رژیم صهیونیستی روز گذشته، فرودگاه بین‌المللی دمشق و یک مکان نزدیک به فرودگاه دیماس را در شمال غرب دمشق هدف قرار دادند. مکان نخستی که در نزدیکی فرودگاه دمشق مورد حمله قرار گرفت، مربوط به مکان تخلیه کالا و انبار کردن آن است. ولی مکان دوم مجموعه انبارهایی داخل یک مجموعه نظامی است. این حملات تلفات جانی در پی نداشته است.
فرمانده کل ارتش سوریه در بیانیه ای با اعلام اینکه این حملات خسارت‌های مادی را در پی داشته است، تأکید کرد: هدف از این حمله را کمک به تروریست‌های حاضر در سوریه است.
در ادامه این بیانیه آمده است که این حمله بیانگر دخالت مستقیم صهیونیست‌ها در حمایت ار تروریسم در سوریه است تا از این شیوه، روحیه تروریست‌ها را تقویت کنند.
در همین راستا، وزارت خارجه سوریه نیز با ارسال نامه به دبیر کل سازمان ملل و رئیس شورای امنیت درباره حمله صهیونیست ها به سوریه، تأکید کرد که این حملات برای سرپوش نهادن بر حمایت رژیم صهیونیستی از گروه‌های تروریستی مسلح و پنهان کردن اختلافات داخلی این رژیم است تا توجه افکار عمومی را از سقوط کابینه اسرائیل و سیاست‌های افراطی آن منحرف کند. از این روی شورای امنیت و جامعه بین‌الملل مسئول محکوم کردن این تجاوز وحشیانه است و نباید تحت هیچ بهانه‌ای در تحمیل مجازات‌های بازدارنده علیه این رژیم این دست و آن دست کند.
در سوی دیگر، مسئولان تل‌آویو در قبال این جنایت، سکوت اختیار کرده‌اند و هیچ بیانیه رسمی در این باره منتشر نشده است. این در حالی است که رسانه‌های این رژیم به صورت جسته و گریخته به این حملات اشاره کرده‌اند و هیچ توضیحی درباره آن نداشته‌اند. این در حالی است که «رونی دنییل» یکی از خبرنگاران شبکه دو رژیم صهیونیستی مدعی شده است که جنگنده‌های اسرائیل سلاح‌های جنگی را هدف قرار داده‌اند که از ایران برای حزب الله فرستاده شده بود.