پس از انفجار منزل یکی از رهبران جنبش فتح در غزه، نامه‌ای با آرم داعش در منزل وی پیدا شد که نسبت به خروج النحال از منزلش تا تاریخ ۲۰۱۴.۱۱. ۱۵ هشدار داده شده است.

پس از انفجار منزل «ابوجوده النحال» از رهبران جنبش فتح، نامه‌ای در منزلش پیدا شد که بالای آن آرم داعش قرار دارد و در این نامه نسبت به خروج النحال از منزلش تا تاریخ ۲۰۱۴.۱۱. ۱۵ هشدار داده شده است.

داعش همچنین در نامه‌ای به «زیاد مطر» از رهبران جنبش فتح نسبت به خروج وی از منزلش تا تاریخ ۲۰۱۴.۱۱. ۱۵ هشدار داده و تأکید کرده است در صورت خروج از خانه هدف حملات داعش قرار خواهد گرفت.

داعش همچنین نسبت به برگزاری مراسم‌های مربوط به سالروز درگذشت یاسر عرفات رئیس سابق تشکیلات خودگردان فلسطین هشدار داد و اشاره کرد که حتی دستگاه‌های امنیتی فلسطین نیز نخواهند توانست از حاضرین در این مراسم‌ها در برابر این حملات حمایت کنند.

افراد ناشناس بامداد, دیروز جمعه با قرار دادن بمب دست‌ساز مقابل منازل و خودروهای تعدادی از رهبران جنبش فتح، آن را به آتش کشیده همچنین سکوی ویژه برگزاری مراسم سالروز درگذشت «یاسر عرفات» در میدان الکتیبه را منفجر کردند.

در همین رابطه «حسین الشیخ» عضو کمیته مرکزی جنبش فتح، رهبران حماس را مسئول به آتش کشیده شدن منازل رهبران فتح دانست.

جنبش فتح در بیانیه‌ای تأکید کرد که جنایت تروریستی سازماندهی شده در به آتش کشیدن سکوی بزرگداشت یاسر عرفات در میدان الکتیبه و منازل و خودروهای تعدادی از رهبران ارشد فتح، ارکان روند پایان دادن به دودستگی‌ها و تحقق آشتی ملی و توافقات قاهره را نابود کرد و این عملیات ترور دوم روح عرفات و فکر و اندیشه‌های ملی آزادی‌بخش وی بود.

از سوی دیگر جنبش حماس این حادثه جنایتکارانه را محکوم کرد و از دستگاه‌های امنیتی خواست تا درباره این حادثه تحقیق کرده مجرمان را تحت تعقیب قرار دهند.