نمایشگاه پوستر «کوکب هدایت» به مناسبت سالگرد رحلت ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و قیام خونین 15 خرداد 1342 در نگارخانه فرهنگسرای بهمن برپا می شود.

به گزارش مسلم پرس، به نقل از برنا، در این نمایشگاه که از دوازدهم خرداد در سالن نگارستان این نگارخانه برپا می شود؛  20 تابلواثر خوشنویسی شده از 15 استاد و هنرمند خوشنویس معاصر کشور در معرض بازدید عموم قرار خواهد گرفت.

غلامحسین امیرخانی، جواد بختیاری، عبدالله مرادی، مجید حسین زاده، ناصر جواهری پور، حسین غلامی، یوسف خاموشی افشار، احمد پیله چی، صداقت جباری، حمید عجمی، علی شیرازی، کیخسرو خروش، علیرضا مددی، امیر فلسفی و ناصر نوروزی منش از جمله هنرمندانی هستند که آثار خوشنویسی شده آنها در قالب پوستر به نمایش عموم گذاشته خواهد شد.

این نمایشگاه با مشارکت و همکاری واحد فرهنگی هنری بنیاد شهید انقلاب اسلامی ایران و در قالب پوسترهایی از رهنمودهای رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران در منطقه 16 برپا می شود.

علاقه مندان برای بازدید از این نمایشگاه پوستر می توانند تا سی و یکم خرداد ماه در ساعات اداری به نگارخانه فرهنگسرای بهمن به نشانی میدان بهمن، فرهنگسرای بهمن مراجعه و یا برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 55312180 تماس بگیرند.