معاون دبیر کل حزب الله لبنان با بیان اینکه عربستان سعودی با اعلام پایان عملیات " طوفان قاطعیت " در واقع شکست در مقابله با مردم یمن را پذیرفت، افزود: امروز، شاهد شکست مفتضحانه عربستان سعودی در یمن هستیم.

به گزارشمسلم پرسو به نقل از العالم، " شیخ نعیم قاسم " گفت: عربستان سعودی با اعلام پایان عملیات " طوفان قاطعیت " در واقع شکست در مقابله با مردم یمن را پذیرفت و اکنون با در پیش گرفتن عملیات " بازیابی امید " در تلاش برای تجاوزی جدید به شیوه ای متفاوت است.
به نوشته پایگاه خبری " المنار " شیخ نعیم قاسم اظهار داشت: امروز، شاهد شکست مفتضحانه عربستان سعودی هستیم. انصارالله و ارتش یمن و کمیته های انقلابی، همچنان بخش اعظم این کشور را در دست دارند و شهر عدن نیز تحت کنترل آن هاست و همکاری میان شمال و جنوب یمن همچنان پابرجا است.
وی افزود: هر قدر زمان این جنگ طولانی شود، شکست عربستان روز به روز پر رنگ تر خواهد شد.
معاون دبیرکل حزب الله خاطر نشان کرد: راه حل صحیحِ مساله یمن، راه حل سیاسی است، بنابراین ملت یمن را به حال خود رها کنید تا خودشان مساله خود را حل کنند و گرنه، چه تفاوتی میان تجاوز(رژیم صهیونیستی) به شهروندان غزه و تجاوز عربستان سعودی به مردم یمن وجود دارد؟ نتیجه هر دو تجاوز یکی است.
شیخ نعیم قاسم سپس این سؤال را مطرح کرد: امروز،(رژیم صهیونیستی) تمام جهان عرب و جهان اسلام را تهدید می کند؛ پس چرا فلسطین را یاری نمی کنید، جنگنده هایتان چه شدند، غیرتتان کجاست؟