یک راننده اتوبوس فلسطینی اهل " حی الغور " دیشب در این منطقه در داخل اتوبوس خود به دار آویخته شد که فلسطینی ها تندروهای اسرائیلی را عامل این جنایت می دانند.

شبکه خبری پرس تی وی ساعتی قبل از درگیری میان فلسطینی ها و نیرو های اسرائیلی خبر داد. همچنین شبکه تلویزیونی اسکای نیوز عربی هم اوضاع برخی مناطق قدس را متشنج گزارش کرده است.
شب گذشته یک راننده اتوبوس فلسطینی اهل حی الغور در این منطقه به قتل رسیده است که فلسطینیان می گویند تندروهای اسرائیلی او را در داخل اتوبوسش به دار آویخته اند. ساکنان حی الغور و رانندگان شرکتی که این راننده برای آن کار می کرده است اکنون دست به تحصن و اعتصاب زده اند. البته اسرائیلی ها می گویند او خودکشی کرده است. در هرصورت پیکر او به پزشک قانونی فلسطینی برده شده است تا علت مرگ را تعیین کند.

برگزاری مراسم مذهبی صهیونیست ها در مسجدالاقصی

از ساعت هفت و ۳۰ دقیقه صبح امروز به دهها شهرک نشین صهیونیست و گردشگر اجازه داده است وارد صحن مسجد الاقصی شوند. دو گروه از شهرک نشینان وارد صحن مسجدالاقصی شده اند و ضمن تردد در مقابل درهای آن مراسم مذهبی برگزار کرده اند. دعوت از شهرک نشینان برای ورود به مسجدالاقصی به مناسبت بیستمین سالمرگ خاخام نظامی ارشد است که در سال ۱۹۶۷ به قدس و مسجدالاقصی حمله کرد.
نیرو های اسرائیلی از ورود زنان فلسطینی به مسجدالاقصی جلوگیری کرده و برای ورود مردان نیز محدودیت هایی را به اجرا گذاشتند.