ائتلاف جوانان انقلاب ۱۴ فوریه بحرین جنایت شکنجه زندانیان در زندانهای رژیم آل خلیفه را محکوم کرد، این در حالی است که دبیر کل جمعیت وفاق این کشور از شکنجه بازداشت شدگان تا حد مرگ توسط رژیم آل خلیفه خبر داده است.

این ائتلاف در بیانه ای که شنبه گذشته منتشر شده است تأکید کرد: شکنجه زندانیان در این زندانها امری پنهان و مخفی نیست و هم جهانیان آگاهند که رژیم, شکنجه زندانیان با برنامه ریزی در دستور کار مزدوران خود قرار داده و لذا از سفر آقای خوان ماندیز گزارشگر سازمان ملل ممانعت بعمل می آورد.
همچنین پایگاه خبری العالم نوشت: شیخ علی سلمان، دبیر کل جمعیت وفاق نیز در صفحه تویتر خود نوشت: شکنجه جنایتی ضد بشری است که رژیم آل خلیفه بر انجام آن در زندانهای بحرین تاکید دارد. خانواده های زندانیان به صورت دائم از شکنجه فرزندان خود در زندان شکایت دارند.
وی با اشاره به گزارش مشهور " محمود شریف بسیونی " رییس کمیته حقیقت یاب بحرین گفت: صدها زندانی در زندان های بحرین شکنجه شدند و بسیونی نیز دهها مورد را مستند ارایه داد، واین گزارش حاوی مستندات ۵ مورد شکنجه وحشیانه منتهی به مرگ است.
شیخ سلمان با تاکید براینکه شکنجه جنایتی غیر انسانی است، اظهار داشت: به روشنی می توان پی برد افرادی که دستور به شکنجه داده یا بدان اقدام می کنند یا می توانند مانع از آن شوند و نمی شوند؛ بویی از انسانیت نبرده اند.