صدها نفر از گروه " بی‌‌نام "(Anonymous) در خیابان‌های واشنگتن علیه سیاست‌های دولتی تظاهرات کردند.

روز چهارشنبه ٥ نوامبر ٢٠١۴ صدها نفر از گروه " بی ‌نام "(Anonymous) از ساعت ٨ صبح تا ٨ شب در خیابان‌های این شهر و علیه سیاست‌های دولت آمریکا تظاهرات کردند.
این گروه با در دست داشتن پلاکاردهایی که روی آنها نوشته بود: " ما علیه شکنجه راهپیمایی می‌کنیم "؛ ‌ " دولت فدرال باید برود ", " از اینترنت آمدیم برا‌ی صلح ", " ما علیه شکنجه هستیم ", " ما پول لازم داریم تا نمایندگان مجلس را بخریم ", " ما ٩٩% مشکلات را داریم ولی ١% هیچ مشکلی ندارند ".


تظاهرات این گروه از ساعت ٨ صبح تا ٨ شب طول کشید، اعضای این گروه عصر چهارشنبه اقدام به بستن خیابان‌ها کردند و به‌خلاف جریان ترافیک خیابان‌ها را مسدود کردند. این گروه همچنین روبه‌روی ساختمان شرکت بین المللی مانسنتو که در جنگ جهانی دوم مجری پروژه محرمانه منهتن که همان ساخت بمب اتمی است که علیه کشور ژاپن استفاده شد بود تجمع کردند.
این شرکت امروزه تمام دانه‌های کشاورزی را به انحصار خود در آورده و دولت اوباما دستور العملی را امضا کرده که به‌موجب آن این شرکت بزرگ مصونیت قضایی کسب کرده است. این کمپانی ساختمانی را برای لابی‌های خود در واشنگتن خریداری کرده که کارمندان آن فقط برای اهداف این شرکت و رشوه دادن به نمایندگان و سناتورهای آمریکا فعالیت می‌کنند. گروه بی‌نام مقابل این ساختمان شعار می‌دادند: " این خیابان متعلق به چه‌کسی است؟ متعلق به ماست ".


این تظاهرات در ساعت ٧ شب به اتمام رسید.
" جانت یلن "، رئیس بانک مرکزی آمریکا اخیراً گفته بود که شکاف طبقاتی در این کشور به بالاترین حد در یک قرن اخیر رسیده است.
آمریکا همچنین اخیراً صحنه اعتراضات مردمی به‌خاطر رفتار تبعیض‌آمیز علیه سیاهپوستان بوده است که اعتراضات از شهر فرگوسن آمریکا شروع و هر از گاهی شدت می‌گیرند.