یکی از سران قبیله ای عراق فاش کرذ که برادر ابوبکر البغدادی حکم اعدام برخی از فرماندهان داعش را صادر کرده است.

به گزارش مسلم پرس - برخی منابع محلی عراق فاش کردند که گروه تروریستی داعش در روزهای اخیر سلسله اعدام هایی را در حق فرماندهان خود، عناصر برجسته و تاثیر گذار اجرا کرده است که این احکام بر اساس دستور دادگاه ساختگی این گروه تروریستی موسوم به " دادگاه عالی شرعی " در شهر موصل اجرا شده است.
همچنین این گروه تروریستی دستور پیگرد عناصر فراری خود را صادر و تصویر آنان با هویت این افراد را در این شهر و مناطق اشغالی سوریه منتشر کرده است.
گروه تروریستی داعش این افراد به به تهام " جاسوسی برای مسیحیان و مرتدین " مجرم شناخته است، امری که موجب هلاکت ده ها تن از تروریست های این گروه شده است. مقامات عراقی دیروز صحت این اطلاعات را تایید کردند.
یکی از سران قبیله‌ای عراق که ترجیح داد نامش فاش شود، تاکید کرد دادگاه ولایت موصل که هم اکنون مسئولیت دادگاه عالی شرعی را به نیابت از دادگاه الرقه بر عهده دارد حکم اعدام پنج تن از عناصر داعش را اجرا کرده است و آنها را برای چندین ساعت بر روی صلیب رها کرده است.
خاطر نشان می شود که مشکلات داخلی چند روزی است که گروه تروریستی داعش را تحت تاثیر قرار داده است که این اختلافات شامل اختلافات مالی در میان این گروه تروریستی نیز می شود.
این منبع افزود: دستگاه امنیت داخلی داعش که برادر ابوبکر البغدادی مسئولیت آن را بر عهده دارد موفق شده است که هفت تن از متهمین به جاسوسی را ترور کند که در میان انها دو تن اروپایی و یک اردنی و عراقی وجود دارند.