رسانه های صهیونیستی از شعله ورتر شدن آتش جنگ غزه در داخل رژیم صهیونیستی خبر می دهند.

به گزارش مسلم پرس به نقل از ندای قدس، با نگاهی به تیتر روزنامه های پرتیراژ صبح یکشنبه در رژیم صهیونیستی شاهد آن هستیم که نه تنها از حجم تنش ها و انتقادات متقابل بین شخصیت های مختلف سیاسی و نظامی و سازمان های مربوطه آن ها کاسته نشده است، بلکه هر روز نیز بر دامنه آن ها افزوده می گردد.
به اعتقاد کارشناسان گسترش روز افزون این تنش ها باعثشده است تا برخی از مسئولین صهیونیست حتی احتمال فروپاشی کابینه و اعلام برگزاری انتخابات زودرس در فلسطین اشغالی را هم پیش بکشند.
یکی از این جنگ ها درگیری لفظی گسترده ای است که بین وزارت دارایی رژیم صهیونیستی و وزارت جنگ این رژیم در گرفته است.
ضمیمه اقتصادی روزنامه هاآرتص در آخرین شماره خود نوشت: ظاهرا وزارت دارایی قصد ندارد تمامی هزینه های شکست در نوارغزه را به ارتش صهیونیستی بدهد.
به اعتقاد کارشناس این روزنامه عبری زبان، یائیر لاپید وزیردارایی رژیم صهیونیستی که رهبر حزب “آینده ای وجود دارد” است، سودای رسیدن به نخست وزیری را در سر می پروراند و این شکست را بهترین فرصت برای دستیابی به این مهم یافته است.
در مقابل نزدیکان لاپید تاکید می کنند: ارتش صهیونیستی ۲/۵ میلیارد دلار در جنگی شکست خورده خرج کرده است و نباید با برداشته شدن آن از جیب وزارتخانه های مختلف و به تبع آن از خدماتی که به مردم داده می شود، عملا مردم زیان های مضاعفی از این جنگ ببینند.
این در حالی است که برخی دیگر از رسانه های صهیونیستی هزینه ماجراجویی نتانیاهو در نوارغزه را ۲۰ میلیارد شیکل(۶ میلیارد دلار) اعلام کرده اند که وزارت دارایی و بانک مرکزی رژیم صهیونیستی اعلام کرده اند از عهده پرداخت آن بر نمی آیند.
هم اکنون این شایعه هم وجود دارد که رژیم صهیونیستی قصد پرداخت غرامت به زیان دیدگان از این جنگ را حداقل تا پایان سال میلادی جاری ندارد؛ مسئله ای که می تواند محبوبیت بسیار آسیب دیده نتانیاهو را بدتر از این هم بنماید.