به نقل از سایت خبری الوطن العربی - یک پایگاه استرالیایی در تازه‌ترین پژوهش خود اعلام کرد که آمریکا تاکنون 40 تریلیون دلار را برای حمایت از امنیت رژیم صهیونیستی و اقدامات این رژیم اختصاص داده که از این مقدار 10 تریلیون دلار صرف نسل‌کشی مسلمانان در جهان شده است.
بنا بر این پژوهش، آمریکا این مقدار از کمک‌های خود را برای حمایت از اشغالگری‌ها و ثبات اقتصادی، نظامی و اجتماعی رژیم صهیونیستی اختصاص داده است.
این پژوهش همچنین نشان داد که از سال ۱۹۷۰ آمریکا به شکلی چشمگیر حامی اسرائیل در خارج و صهیونیست‌های نژادپرست در داخل شده و هزینه حمایت مالی آمریکا از این رژیم تاکنون به ۴۰ تریلیون دلار رسیده که آمریکایی‌ها به تنهایی تمام این هزینه‌ها را متحمل شده، اما هزینه‌های انسانی که بر دوش آمریکایی‌هاست بیشتر از این است چون این مساله تاکنون به کشته شدن آمریکایی‌ها و اجرای طرح‌های آمریکا برای پاکسازی نژادی و کشتار مسلمانان در خارج و با هدف حمایت از امنیت تل‌آویو به جای حفاظت از آمریکایی‌ها در داخل انجامیده که این طرح به تنهایی ۸ الی ۱۰ تریلیون دلار برای آمریکا هزینه برداشت.
آمریکا در سال‌های ۱۹۴۸ تا ۲۰۰۳،۳تریلیون دلار به حمایت از اسرائیل حدود ۶ تریلیون دلار نیز برای حمایت از جنگ در عراق و افغانستان اختصاص داد و این چیزی است که به کشته شدن ۸۸ هزار سرباز آمریکایی از سپتامبر ۲۰۰۱ انجامید.
استرالیا نیز از جنگ صهیونیسم حدود ۱۲۵ میلیارد دلار خسارت مالی دید این در حالی است که کل تولید داخلی سالانه در استرالیا حدود یک تریلیون و ۵۰۰ میلیارد دلار است.
طبق این پژوهش در حال حاضر برخی تندروهای صهیونیستی بر آمریکا حاکم‌اند و ۲حزب جمهوری‌خواه و دموکرات در آمریکا و استرالیا از طریق رواج شعارهایی دروغین مبنی بر برقراری صلح در خاورمیانه و تایید مذاکرات صلح از رژیم صهیونیستی حمایت می‌کنند. این کشورها خواهان راه‌حل تشکیل دو کشور برای حل درگیری‌های میان فلسطین و رژیم صهیونیستی هستند اما به خاطر سیاست پاکسازی نژادی اسرائیل که در حال حاضر بیش از ۹۰ درصد اراضی فلسطین را در اختیار دارد، این راه‌حل غیرممکن است.
بنا به این پژوهش، جنایت‌های رژیم صهیونیستی حتی در خارج هم ادامه دارد چرا که این رژیم علاوه بر سلاح‌های شیمیایی و میکروبی ۲۰۰ سلاح هسته‌ای را در اختیار داشته و از تبعیض‌نژادی در آفریقای جنوبی برای دستیابی به سلاح هسته‌ای شیمیایی حمایت می‌کند؛ سلاح‌هایی که از آنها برای جنگ علیه غزه در سال‌های ۲۰۰۸ تا ۲۰۰۹ استفاده کرد که به کشته شدن ۱۴۰۰ فلسطینی از جمله ۳۰۰ کودک و زخمی شدن پنج هزار تن دیگر انجامید.
اسرائیل همچنین از طریق جنگنده‌هایی خارج از اراضی اشغالی به 12 کشور از جمله مصر، اردن، فلسطین، لبنان، سوریه، عراق، لیبی، تونس، اوگاندا، سودان، ترکیه و آمریکا حمله کرد.