معاون هیئت رزمندگان غرب و شمال‌غرب کشور با بیان اینکه ریشه گروهک تروریستی داعش از صد سال پیش توسط آمریکا و انگلیس بر زمین کاشته شده بود، گفت: هدف تروریست‌های منطقه نابودی اسلام ناب محمدی است.

به گزارش مسلم پرس، سردار داوود غیاثی‌راد عصر امروز در مراسم یادواره شهدای منطقه اوشیان بخش چابکسر شهرستان رودسر اظهار داشت: شهدای عزیز در دوران دفاع مقدس با دستانی خالی ولی با اتکا به قدرت الهی در مقابل همه ابرقدرت‌های تا بن دندان مسلح ایستادند و امروز آن رشادت‌ها موجب اقتدار ایران اسلامی در دنیا شده است.

وی افزود: امروز شاهد هستیم آمریکای جنایتکاری که در دوران دفاع مقدس رژیم بعث عراق را با تمام قوا تجهیز کرده بود بار دیگر گروه‌های تروریستی را از نظر مالی و تسلیحاتی پشتیبانی می‌کند و هدفش از این کار سرکوب کردن اسلام ناب محمدی است.
معاون فرهنگی هیئت رزمندگان غرب و شمال‌غرب کشور افزود: ریشه گروهک تروریستی داعش از صد سال پیش توسط آمریکا و انگلیس بر زمین کاشته شده بود و امروز با حمایت اینها روییده شده و می‌بینید که گوش به فرمان حامیان خود از هیچ جنایتی چشم پوشی نمی‌کنند.
وی بیان کرد: نظامی که مبتنی بر ولایت فقیه است زمینه‌ساز نظام الهی و جهانی مهدی موعود عجل الله تعالی فرجه الشریف است و در این راه ملت بزرگ ایران تا رسیدن به اهداف عالی خود لحظه‌ای دست از پشتیبانی از ولایت فقیه بر نمی‌دارند تا این انقلاب به سر منزل مقصود برسد.
سردار غیاثی راد همچنین با اشاره به قیام مردمی در 15 خرداد سال 42 گفت: خون پاک شهدای مظلوم 15 خرداد سال 42 آغاز راهی بود که با رهنمودهای امام راحل در سال 57 به ثمر رسید و امروز هم این راه با رهبری مقام معظم رهبری با همان صلابت و اقتدار به سمت جلو می‌رود.