با پیداشدن دو جسد دیگر در محل انفجار یکی از بزرگترین انبارهای مهمات در آسیا، شمار کشته‌شدگان این حادثه به ۱۸ تن رسید.

به گزارش مسلم پرس، تلفات انفجار دیروز (سه‌شنبه) در یکی از انبارهای مهمات ارتش در هند افزایش یافت.

بر اساس گزارش ایندیاتایمز، با کشف‌شدن دو جسد دیگر در محل آتش‌سوزی ناشی از انفجار در یکی از بزرگترین انبارهای مهمات در قاره آسیا، شمار کشته‌شدگان این حادثه در حال حاضر به 18 تن رسید.

«منهر پاریکار»(Manohar Parrikar) وزیر دفاع هند با اعلام این خبر گفت که هنوز علت دقیق این حادثه مشخص نشده است اما هرگونه خرابکاری را در به وجود آمدن این حادثه منتفی دانست.

با پیداشدن این دو جسد که امروز(چهارشنبه) در محل آتش‌سوزی پیدا شدند و سه جسدی که دیروز کشف‌شده بودند تعداد کشته‌شدگان حادثه انبار مهمات مرکزی «پولگاون»(Pulgaon) در منطقه «وردها»(Wardha) به 18 نفر رسید اما به گفته مقامات مسئول هنوز یک نفر در ارتباط با این حادثه مفقود است.

سه‌شنبه، آتش‌سوزی گسترده در یکی از بزرگترین انبار‌های مهمات آسیا در «ماهاراشترا» هند که بزرگ‌ترین انبار ذخایر سلاح در این کشور اتفاق افتاد.

ژنرال «رانبیر سینگ» مدیر کل عملیات نظامی درباره این حادثه گفت:"در تلاش برای خاموش‌کردن آتش، دو افسر و 14 پرسنل (شامل یک ارتشی و 13 غیر نظامی که کارکنان سازمان آتش‌نشانی بودند) زندگی خود را از دست دادند و دو افسر و 15 پرسنل(شامل 9 ارتشی و 6 غیرنظامی) مجروح شدند".

«سینگ» افزود:"علت این آتش سوزی هنوز قطعی نیست و ارتش پرس و جو در مورد این حادثه را ادامه می‌دهد".