دو خواهر مسلمان آمریکایی مدل‌های نوین پوشش اسلامی را در شبکه اجتماعی اینستاگرام به علاقه مندان معرفی می کنند.

به گزارشMuslimPressبه نقل از پایگاه خبری «WUWM»؛ «آتکا» و «مروا» سامارا، دو خواهر مسلمان اهل شهر «فرانکلین» واقع در ایالت «ویسکانسین» آمریکا، صفحه‌ای را در اینستاگرام راه‌اندازی کرده‌اند که «The Samaras» نام دارد و به معرفی مدل‌های نوین پوشش اسلامی می‌پردازد.

این صفحه تاکنون حدود ۲۰ هزار عضو دارد و به طور مستمر به ارائه مدل‌های نوین و زیبای پوشش بانوان مسلمان در زندگی روزمره، مراسم‌ رسمی، تفریح و رستوران‌گردی می‌پردازد.

در حالی‌که الگوی بسیاری از دختران آمریکایی، خوانندگان و بازیگران هستند، خواهران سامارا تلاش می‌کنند با ارائه مدل‌های زیبا و در عین حال محجوبانه، الگویی قابل دسترس و مورد تقاضا برای پوشش زنانه ارائه دهند.

[caption id = " attachment _ ۷۱۷۳۴ " align = " aligncenter " width = " ۴۰۱ "]«آتکا» و «مروا» سامارا، دو خواهر مسلمان آمریکایی[/ caption]

این خواهران مسلمان می‌گویند که داشتن پوشش محجوبانه در آمریکا کار آسانی نیست اما آن‌ها یاد گرفته‌اند که با خلاقیت ضمن رعایت اصول دینی و اخلاقی خود، به زیبایی و مطابق سبک‌های روز لباس بپوشند.

آن‌ها در نظر دارند که یک وبلاگ بزرگتری برای ارتباط با مخاطبان خود راه‌اندازی کنند و امیدوراند که بتوانند از این طریق در مود فرهنگ اسلامی و پوشش محجوبانه نیز اطلاع‌رسانی کنند.

منبع: ایکنا