فعالان ضد جنگ انگلیسی با تجمع در مقابل محل برگزاری نمایشگاه عرضه تسلیحات و ابزارهای جنگی در شهر «کاردیف» انگلیس خواستار پایان فروش سلاح به اسرائیل و عربستان شدند.

به گزارشMuslimPressو به نقل از «جبهه جهانی مستضعفین»؛ فعالان انجمن «نمایشگاه سلاح کاردیف را متوقف کنید» تجمعی اعتراضی را علیه برگزاری نمایشگاه سلاح در این شهر برگزار کردند.

آنان روز سه شنبه(۲۵ اسفند / حوت) با تجمع در مقابل محل برگزاری نمایشگاه در شهر کاردیف، تولید و تجارت سلاح را باعثافزایش خشونت، جنگ و بحران در جهان دانسته و خواستار توقف فروش سلاح به اسرائیل و عربستان شدند.

فعالان ضد جنگ انگلیسی از چند روز پیش با نصب پوسترهایی در ایستگاه‌های اتوبوس از شهروندان خواستند مخالفت خود را با برگزاری چنین نمایشگاهی در شهرشان نشان دهند.

آنان همچنین بنری را با عبارت «نمایشگاه سلاح کاردیف را متوقف کنید» در ورودی نمایشگاه نصب کرده و با پخش تراکت با موضوع لزوم توقف تجارت سلاح در جهان در بین بازدیدکنندگان تلاش کردند تا مردم را از عواقب خشونت‌بار این‌گونه نمایشگاه‌ها مطلع کنند.

در این تجمع فعالانی از گروه‌های «کمپین علیه تجارت اسلحه»، «غذا نه بمب»، «موسیقی بدون مرز» و «نمایشگاه سلاح را متوقف کنید» نیز حضور داشتند.

[gallery columns="2" size="large" link="file" ids="71661,71660,71659,71658,71657,71656,71655"]