همزمان با سالروز شهادت دخت نبی اسلام، حضرت فاطمةالزهرا(س) پیکر ۱۴ شهید دفاع مقدس در هشت نقطه تهران تشییع و خاکسپاری خواهد شد.

به گزارشMuslimPressو به نقل از «خبرگزاری تسنیم»؛ صبح فردا(یک شنبه) و همزمان با سالروز شهادت حضرت زهرا(س)، مراسم تشییع پیکر ۱۴ شهید گمنام در هشت نقطه از تهران با حضور عموم مردم برگزار می‌شود.

به گفته سردار «سیدمحمد باقرزاده»، فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستادکل نیروهای مسلح ایران، پیکرهای ۱۱۱ شهید دوران دفاع مقدس در ۶۱ نقطه از ۱۷ استان این کشور، همزمان با ایام شهادت حضرت زهرا(س) تشییع و تدفین خواهند شد.

«شهرک شهید چمران منطقه نوبنیاد(منطقه یک تهران)»مراسم تشییع پیکر دو شهید دفاع مقدس از تربیت بدنی ساصد واقع در تهران، میدان نوبنیاد، خیابان لنگری، خیابان صنایع، روبروی بیمارستان شهید چمران، تربیت بدنی ساصد، ساعت ۹ صبح آغاز خواهد شد و سرانجام مراسم خاکسپاری در شهرک شهید چمران انجام می‌گیرد. این مراسم با سخنرانی حجت‌الاسلام ماندگاری و مداحی مداحان اهل بیت(ع) همچون عباسی و حریری برگزار می‌شود.مراسم وداع با پیکر مطهر این دو شهید گمنام نیز در روز ۲۲ اسفند ماه ۹۴ بعد از نماز مغرب و عشا در هیئت عاشورائیان برگزار می‌شود.

«شهرک قمر بنی‌هاشم(ع) نزاجا»مراسم وداع با پیکر مطهر دو شهید گمنام در روز ۲۲ اسفند ماه ۹۴ بعد از نماز مغرب و عشا در این شهرک برگزار می‌شود.مراسم تشییع پیکر مطهر این دو شهید گمنام نیز در روز ۲۳ اسفند ماه مصادف با سالروز شهادت حضرت زهرا(س) از درب شمالی شهرک کوی قمر بنی هاشم ساعت ۹ صبح آغاز خواهد شد و سرانجام مراسم خاکسپاری در خود این شهرک با حضور خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران انجام می‌گیرد.

«فدراسیون جانبازان و معلولین»مراسم تشییع پیکر یک شهید گمنام در روز ۲۳ اسفند ماه مصادف با سالروز شهادت حضرت زهرا(س) ساعت ۹:۳۰ صبح از میدان هفتم تیر آغاز خواهد شد و با حضور عموم مردم تهران به سمت خیابان ورکش ادامه پیدا خواهد کرد و سرانجام مراسم خاکسپاری در فدراسیون جانبازان و معلولین کشور با حضور خانواده ورزش جانبازان و معلولین و جامعه ورزش ایران در محل فدراسیون انجام می‌گیرد.

«سازمان قضایی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران»مراسم وداع با پیکر یک شهید گمنام در روز ۲۲ اسفند ماه ۹۴ همزمان با شب شهادت حضرت زهرا(س) بعد از نماز مغرب و عشا در مسجد مالک اشتر واقع در سید خندان، خیابان معلم برگزار می‌شود.مراسم تشییع پیکر این شهید نیز صبح روز ۲۳ اسفند ماه همزمان با روز شهادت حضرت زهرای مرضیه(س) از مقابل مسجد مالک اشتر واقع در سید خندان، خیابان معلم آغاز خواهد شد.

«بوستان جانبازان منطقه ۲۰»مراسم وداع با پیکر دو شهید گمنام، روز ۲۲ اسفند ماه بعد از نماز مغرب و عشا در مسجد صاحب الزمان(عج) واقع در محله ۱۳ آبان شهرری(منطقه ۲۰ تهران) برگزار می‌شود. همچنین مراسم تشییع پیکر این شهدا نیز ساعت ۹ صبح روز ۲۳ اسفند ماه ۹۴ همزمان با سالروز شهادت حضرت زهرا(س) از ابتدای خیابان ۱۳ آبان آغاز خواهد شد.

«بوستان شهریار نسیم‌شهر شهرستان بهارستان(محدوده رباط‌کریم)»مراسم وداع با پیکر مطهر دو شهید گمنام در روز ۲۲ اسفند ماه بعد از نماز مغرب و عشا در مصلای نماز جمعه شهرستان بهارستان برگزار خواهد شد. همچنین مراسم تشییع پیکرهای مطهر شهدا با حضور عموم مردم، ساعت ۹ صبح از مصلای سابق شهرستان آغاز می‌شود و درنهایت شهدا در بوستان شهریار واقع در نسیم شهر به خاک سپرده خواهند شد.

«بوستان الغدیر(منطقه ۱۸)»مراسم وداع با پیکر دو شهید گمنام در روز ۲۲ اسفند ماه بعد از نماز مغرب و عشا در دو مسجد الغدیر و مسجد صاحب الزمان(عج) واقع در یافت آباد به صورت هم زمان برگزار می‌شود. مراسم تشییع پیکرهای این دو شهید نیز، ساعت ۱۴ بعد از ظهر از گلزار شهدای یافت آباد آغاز خواهد شد.

«شهرک آپادانا(منطقه ۵)»مراسم وداع با پیکر مطهر دو شهید گمنام در روز ۲۲ اسفند ماه ۹۴ همزمان با شب شهادت حضرت زهرا(س) بعد از نماز مغرب و عشا در مسجد جامع شهرک آپادانا برگزار می‌شود. مراسم تشییع پیکر این دو شهید نیز در روز ۲۳ اسفند ماه مصادف با سالروز شهادت حضرت زهرا(س) از سر در ورودی شهرک آپادانا واقع در تهران، منطقه پنج، ضلع جنوبی بزرگراه کرج - تهران به سمت شرق، بعد از شهرک اکباتان ساعت ۱۰ صبح آغاز خواهد شد و سرانجام مراسم خاک‌سپاری در شهرک آپادانا با حضور خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران انجام می‌گیرد.