در ادامه تحولات انتفاضه سوم، یک جوان فلسطینی با حمله با شهرک نشینان صهیونیست ۱۰ نفر از آن ها را زخمی کرده و یک توریست آمریکایی را نیز از پا درآورد.

به گزارشMuslimPressو به نقل از «المیادین»؛ ۱۰ نفر از شهرک نشینان صهیونیست سه شنبه شب در عملیات شهادت طلبانه فلسطینیان با چاقو در میدان «الساعه» واقع در بندر «یافا» در نزدیکی تل آویو زخمی و یک صهیونیست نیز کشته شده است.

منابع خبری گزارش دادند که فردی که در عملیات استشهادی جوان فلسطینی کشته شد از توریست‌های آمریکایی بود.

منابع پلیس اسرائیل گفتند که مجری عملیات استشهادی در بندر یافا یک جوان ۲۲ ساله فلسطینی است که در نهایت به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست به شهادت رسید.

[caption id = " attachment _ ۷۱۳۰۲ " align = " aligncenter " width = " ۳۳۹ "]MuslimPress/ شهید «بشار محمد مصالحه»، مجری عملیات شهادت طلبانه ای که منجر به کشته و زخمی شدن ۱۱ شهرک نشین صهیونست گردید.[/ caption]

شبکه تلویزیونی الجزیره گزارش داد که یک نفر از این صهیونیست ها بر اثر شدت جراحات وارده کشته شد. رسانه‎های رژیم صهیونیستی به نقل از منابع بیمارستانی گزارش دادند که وضعیت جسمانی برخی از زخمی ها وخیم است.

دیروز(سه شنبه) دو نظامی صهیونیست بر اثر تیراندازی یک عامل استشهادی در خیابان «صلاح الدین» در قدس اشغالی زخمی شدند.

دو نفر از فلسطینیان نیز به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست در قدس اشغالی به شهادت رسیدند.

درگیری فلسطینیان و صهیونیست‌ها بویژه در نزدیکی تل آویو امروز همزمان با ورود «جو بایدن» معاون رئیس جمهور آمریکا به اراضی اشغالی تشدید شده است.

منبع: خبرگزاری فارس