دبیرکل حزب الله لبنان، گفت: واکنش های رسمی و مردمی(به تروریستی دانستن حزب الله توسط شورای همکاری خلیج فارس) پیامی قوی به رژیم صهیونیستی بود که به اشغالگران ثابت کرد که محال است روزی برسد که وجود صهیونیست ها در جهان اسلام، به امری طبیعی و قابل قبول تبدیل شود.

به گزارشMuslimPressو به نقل از «العالم»؛ «سید حسن نصرالله»، دبیرکل حزب الله لبنان طی سخنانی در مراسم بزرگداشت شهید «علی فیاض»، گفت: کسی به ما دستور نداد به سوریه برویم بلکه این تصمیم بر اساس آگاهی و عقیده بود. جوانانمان را برای نبرد بر سر هویت، نمی فرستیم، بلکه وظیفه شرعی و مسؤولیت دفاع از ارزش های اسلامی ما را به این کار وا می دارد.

دبیرکل حزب الله لبنان افزود: عربستان سعودی به خاطر شکست در سوریه و ناامیدی از دخالت ناتو و آمریکا در این کشور، از ما خشمگین است. عربستان در یمن با شکست مواجه شده و خواهد شد و نمی تواند بر ملت مقاومت و پایدار یمن پیروز شود. سعودی ها در زمینه پایان دادن به انتفاضه مردمی در بحرین هم با شکست مواجه شدند.

وی تصریح کرد: اگر مسؤولیت به شکست کشاندن جنگ های عربستان به عهده ماست، به آن در دنیا و آخرت افتخار می کنیم.

واکنش به تروریستی دانستن حزب الله، پیامی قوی به رژیم صهیونیستی است

رهبر مقاومت اسلامی لبنان در ادامه با اشاره به اقدام اخیر ارتجاع عرب افزود: واکنش های مخالف به تروریستی نامیدن حزب الله، نشانه جایگاه مقاومت نزد ملت های عربی است.

نصرالله ادامه داد: از تمام اشخاص و گروه هایی که با ما اعلام همبستگی کردند و تصمیم شورای همکاری را محکوم نمودند تشکر می کنیم. واکنش رسمی و مردمی به تروریستی دانستن حزب الله، پیامی قوی به رژیم صهیونیستی است و شادی شورای همکاری با این واکنش های مردمی، عربی و اسلامی؛ به ناامیدی تبدیل شد.

به گفته نصرالله، واکنش های رسمی و مردمی پیامی قوی به رژیم صهیونیستی بود که به اشغالگران ثابت کرد که محال است روزی برسد که وجود صهیونیست ها در جهان اسلام، به امری طبیعی و قابل قبول تبدیل شود. هیچ نظام عربی نمی تواند با رژیم صهیونیستی روابطش را عادی نماید، نه آل سعود و نه دیگران.

نصرالله با اشاره به واکنش شدید نمایندگان مجلس مصر نماینده ای که برای عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی تلاش می کند، گفت: پیام واکنش عربی آن است که: ای صهیونیست های قاتل! کسی که می خواهد شما را بالا ببرد و با شما رابطه داشته باشد، با شما و درکنار شما سرنگون خواهد شد.