وجهه اخلاقی ارتش رژیم صهیونیستی پس از آغاز تحقیقات از مهم ترین افسران ارتش این رژیم به شدت مخدوش شده است.

به گزارشMuslimPressو به نقل از «المیادین»؛ «اوبی بوخرس» که متهم به تجاوز جنسی به یکی از نظامیان ارتش اسرائیل شده، نامزد پست ریاست ستاد ارتش این رژیم است.

سرتیپ «اوبی بوخرس» یک فرد عادی در ارتش اسرائیل نیست. وی فرمانده سابق لشکر گولانی است که در منطقه اشغالی جولان فعالیت می کند.

بوخرس اخیرا به عنوان فرمانده بخش عملیات ارتش اسرائیل منصوب شده است که از مهم ترین پست ها در ستاد ارتش این رژیم شمرده می شود. وی همچنین از رئیس سابق ارتش رژیم صهیونیستی مدال افتخار دریافت کرده است. اما به دلیل این که با اتهام خطرناک تجاوز جنسی روبروست بدون لباس نظامی به دفتر خود در ستاد ارتش اسرائیل می رود. اخبار فساد مقامات سیاسی و امنیتی اسرائیل به یک مسئله عادی در بخش های خبری شبکه های تلویزیونی این رژیم تبدیل شده است.

همه نهادهای سیاسی، دینی و نظامی اسرائیل دچار فساد شده اند. این خبر نیز بازتاب های زیادی در این رژیم داشته است. کارشناسان اسرائیلی بر این باورند اهمیت این افسر و دستاوردهای آن در ارتش اسرائیل و اقدام جریان صهیونیسم دینی در نامزد کردن وی برای پست ریاست ستاد ارتش به شدت برای همه غافلگیرکننده بوده است.

«رونی دانیل» کارشناس امور نظامی شبکه دوم تلویزیون رژیم صهیونیستی گفت: در یک کلمه می توان گفت که این فسادها شوکه کننده است. به این دلیل شوک آور است که ابهاماتی درباره یک افسر ارتش اسرائیل در آستانه منصوب شدن وی برای یک پست بسیار بالا مطرح بوده و این خبر همه را غافلگیر کرده است.

الون بن دیوید کارشناس امور نظامی شبکه ده تلویزیون رژیم صهیونیستی گفت: این خبر ارتش اسرائیل را غافلگیر کرده است. ما تنها از یک سرتیپ در ارتش اسرائیل سخن نمی گوییم بلکه بوخرس یکی از باارزش ترین افسران است و این خبر ارتش اسرائیل را در شوک فرو بروده است.

گزارشگر این شبکه افزود: مطرح شدن فساد اخلاقی بوخرس و دیگر فسادها در ارتش اسرائیل همزمان با انتشار گزارش هایی در این رژیم درباره آمار نگران کننده از جرایم اخلاقی در ارتش اسرائیل است. بر اساس این گزارش ها، تجاوز به زنان ارتش اسرائیل در دو سال گذشته پنج برابر شده است. بر اساس گزارش پلیس نظامی رژیم صهیونیستی در سال گذشته نود و دو مورد آزار جنسی گزارش شده است و بیشتر متهمان از افسران ارشد هستند.

منبع: IRIBNEWS