پلیس ایالت «ایندیانا» آمریکا اعلام کرد: جسد سه جوان مسلمان در خانه ای در شهر «فورت وین» پیدا کرده است که به هریک از آن‌ها چندین گلوله شلیک شده است.

به گزارشMuslimPressپلیس آمریکا روز یکشنبه اعلام کرد اجساد سه جوان مسلمان که به ضرب گلوله به قتل رسیده‌اند را در «فورت وین» ایالت «ایندیانا» کشف کرده است.

به گفته «گری همیلتون» رئیس پلیس «فورت وین»، قاتل «محمد طاها عمر» ۲۳ ساله، «آدم مکی» ۲۰ ساله و «محمد طیرب» ۱۷ ساله که اجسادشان در خانه‌ای در ایندیانا پیدا شده، به هریک از آن‌ها چندین گلوله شلیک کرده است.

پلیس افزود، هم اکنون هیچ مظنونی در رابطه با این قتل ها بازداشت نشده است و پلیس به دنبال انگیزه این جنایات است.

پلیس آمریکا معتقد است که این حمله توسط گروه‌های بزهکار صورت نگرفته، اما هنوز انگیزه اصلی قاتل یا قاتلین مشخص نیست. پلیس می‌گوید فعلا نشانه‌ای وجود ندارد که قتل این سه نفر به واسطه مذهب یا تبار آفریقایی آن‌ها باشد.

با این حال، موج گسترده اسلام ستیزی که در آمریکا به راه افتاده و موجب شده تا حملات فیزیکی و لفظی متعددی علیه این قشر از جامعه آمریکا صورت گیرد، گمانه‌زنی‌هایی را در مورد مرتبط بودن قتل این افراد و مذهبشان ایجاد کرده است.

کمتر از یک هفته پیش، یک مرد ساکن ایالت «میسوری» با نشانه گرفتن سلاحش به سمت یک خانواده مسلمان گفت: «این ایالت به ما اجازه می دهد تا سلاح حمل کنیم و به سمت شما(مسلمانان) شلیک کنیم. تو، همسرت و فرزندانت باید بمیرید.»

سال گذشته نیز یک آمریکایی سفید پوست به نام «کریگ استفان هیکس» سه جوان مسلمان را در منطقه «چپل هیل» به رگبار بست و کشت.

موضوع اسلام ستیزی حتی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را هم تحت تأثیر قرار داده است.

دونالد ترامپ، نامزد جمهوری خواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سخنرانی های تبلیغاتی خود اعلام کرد در صورت پیروزی در انتخابات از ورود مسلمانان به آمریکا جلوگیری به عمل می آورد.

این میلیاردر آمریکایی همچنین اعلام کرد آمریکا هیچ چاره ای جز بستن مساجد ندارد.