رئیس شورای اجرایی حزب الله می گوید اگر عربستان و همراهانش براین باورند که با چند صد دلار می توانند جهان را تحت کنترل داشته باشند، سخت در توهم هستند.

به گزارشMuslimPressو به نقل از «العالم»؛ سید «هاشم صفی الدین» رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان در مراسم گرامیداشت فرماندهان شهید در منطقه «جبشیت» طی سخنانی به «شکست بازی عربستان و ترکیه و نیز تمام ابزارهای فتنه انگیزی، اغتشاش آفرینی و ویرانگری که آمریکا برای تامین منافع خود به سوریه گسیل داشته»، اشاره کرد.

وی افزود: مدیریت عملی این خرابی ها و هرج و مرج ها در سوریه و عراق و تمام منطقه به دست آمریکایی ها بود؛ عربستان و همراهانش نیز از تجارب گذشته عبرت نگرفتند و همچنان عناد می ورزند و طغیان و سرکشی می کنند، اگر براین باورند که با چند صد دلار می توانند جهان را تحت کنترل داشته باشند، سخت در توهم هستند.

رئیس شورای اجرایی حزب الله گفت: اگر آنها(سعودی ها) می پندارند که با هراس افکنی و تهدید به افزایش فتنه انگیزی و هرج و مرج خواه در سوریه یا عراق یا لبنان و یا در منطقه ای دیگر می توانند حوادثرا به عقب بازگردانند، خیالاتی شده اند؛ دستاوردها و پیروزی های ارتش سوریه و نیروهای مردمی و محور مقاومت در سوریه به عقب بازنخواهد گشت؛ هراس افکنی ها و تهدیدهای آمریکا، عربستان، ترکیه و کشورهای عرب حاشیه خلیج فارس هرگز سودی نخواهد داشت.