«هافینگتون پست» راهکارهایی برای ترویج فحشاء و همجنس بازی و قبح زدایی آن در میان ایرانی ها داده است که اقدام به انتشار رایگان داستان‌های تصویری و غیر تصویری همجنس بازی به زبان فارسی برای ایرانیان از جمله آنهاست.

به گزارشMuslimPressو به نقل از «IRIBNEWS»؛ «هافینگتون پست» در راستای جنگ نرم آمریکا ضد نظام جمهوری اسلامی ایران برای ترویج فحشاء و همجنس بازی و قبح زدایی از آن در میان خانواده‌های ایرانی با انتشار مقاله‌ای، راهکارهایی داده که اقدام به انتشار رایگان داستان‌های تصویری و غیر تصویری همجنس بازی به زبان فارسی برای ایرانیان از جمله آنهاست.

نویسنده این مقاله پیشنهاد می دهد از حقوق بشر به عنوان ابزاری برای ترویج همجنس بازی در ایران استفاده شود. پایگاه اینترنتی روزنامه هافینگتون پست در مقاله‌ای با عنوان «چرا ما به داستان‌های عاشقانه‌ی بیشتری از همجنسبازان در ایران نیاز داریم» به قلم کوین شوماخر، مدیر بخش خاورمیانه(غرب آسیا) و شمال آفریقای گروه «آوت رایت» نوشت: در ایران، نه تنها دولت این کشور با همجنس بازان مخالف است و آنان را سرکوب می کند، بلکه حتی خانواده های ایرانی نیز به محض آنکه متوجه شوند فرزندشان تمایلات همجنس بازی دارد، تلاش می کنند او را درمان کنند و اگر نتوانند، او را از خانواده طرد می‌کنند.

شوماخر نوشت: از این رو ما در شبکه یوتیوب داستان‌های عاشقانه‌ی همجنس بازی که تصاویر نقاشی شده نیز دارد، برای ایرانیان بارگذاری کرده‌ایم که آنان قادر خواهند بود به صورت کاملاً رایگان این داستان‌ها را دانلود کنند، تا به تدریج قبح این مسئله برای خانواده‌های آنان شکسته شود، تا دیگر آنقدر مزاحم فرزندان همجنس باز خود نشوند.

گفتنی است مقر روزنامه آمریکایی هافینگتون پست در نیویورک است. این روزنامه از نظر دیدگاه سیاسی، سیاستی لیبرال را دنبال می کند. این روزنامه امریکایی نسخه های محلی و بین المللی دارد. این روزنامه در ماه مه سال ۲۰۰۵ میلادی تاسیس و راه اندازی شده است.