یک افسر پلیس تشکیلات خودگردان با تیراندازی به سمت نظامیان صهیونیست حاضر در یک ایست بازرسی، باعثزخمی شدن ۳ نفر از آنها شد و خود نیز بر اثر تیر اندازی صهیونیست ها به شهادت رسید.

به گزارشMuslimPress؛ منابع خبری فلسطینی از زخمی شدن سه نظامی صهیونیست در یک عملیات مسلحانه در نزدیکی ایست بازرسی شهرک «بیت ایل» در مجاورت رام الله خبر دادند.

یک افسر پلیس تشکیلات خودگردان به نام «امجد سطری» که از اهالی شهرک «جماعین» در نابلس می باشد، مجری این عملیات شهادت طلبانه است.

«امجد سطری» سوار بر خودروی خود در حال عبور از ایست بازرسی «بیت ایل» در شمال البیره بود که ناگهان خودروی خود را متوقف کرده و به سمت نظامیان حاضر در این ایست بازرسی تیراندازی کرد و این حادثه باعثزخمی شدن ۳ نفر از آنها شد که حال ۲ نفرشان وخیم است.

نظامیان صهیونیست نیز به سمت این جوان فلسطینی تیراندازی کردند که این مساله باعثزخمی شدن شدید وی شد، صهیونیست هابه نیروهای امدادی فلسطینی نیز اجازه کمک به این جوان فلسطینی را ندادند که این امر باعثخونریزی شدید و در نهایت شهادت وی شد.

«امجد سطری» دو ساعت قبل از انجام عملیات خود در صفحه فیس بوکش با ذکر شهادتین نوشت که در اراضی فلسطینی شاهد بشهادت رسیدن جوان فلسطینی هستیم. وی ضمن طلب حلالیت اعلام کرده است که ممکن است شهید بعدی فلسطین خود او باشد.

پایگاه صهیونیستی واللا در گزارشی درباره عملیات مذکور نوشت که این عملیات که منجر به زخمی شدن سه نظامی اسرائیلی شده است، با توجه یه روش انجام آن و همچنین با توجه به شخصیت مجری این عملیت، تحولی مهم در شیوه عملیات فلسطینیان به شمار می رود که بسیار خطرناک است چرا که این عملیات در مسیر تخصصی و محل رفت و آمد شخصیت ها به ویژه محمود عباس انجام شده است.