شهرک نشینان صهیونیست با انتشار ویدیویی جنایت خود مبنی بر سوزانیدن یک نوزاد ۱۸ ماهه فلسطینی را جشن گرفته‌اند.

به گزارشMuslimPressو به نقل از «PressTV»؛ در مراسم جشن عروسی یک زوج صهیونیست، شرکت کنندگان با خنجر به عکس نوزاد ۱۸ ماهه فلسطینی به نام علی سعد دوابشه که در حمله صهیونیست ها در آتش سوخت، حمله می کنند.شهرک نشینان اسرائیلی چند ماه پیش با پرتاب بمب آتش زا و کوکتل مولوتوف دو خانه فلسطینیان در روستای دوما در نزدیکی شهر نابلس را به آتش کشیدند که در این حمله این نوزاد فلسطینی جان باخت و برادر ۴ ساله‌اش به همراه پدر و مادرش دچار سوختگی شدید شدند. مادر این نوزاد نیز کمی بعد به علت شدت جراحات فوت کرد. این حمله در حالی صورت گرفت که شعارهایی به زبان عبری در نزدیکی محل این آتش سوزی با مضمون «انتقام» نوشته شده بود.

در این ویدئو دهها نوجوان و مرد جوان دیده می شوند که با در دست داشتن خنجر و اسلحه در تجلیل از از این اقدام نفرت انگیز سرود شادی سر می‌دهند. این درحالی است که شرکت کنندگان در این مراسم اسلحه هایی را در میان خود حتی میان کودکان دست به دست می کنند. این ویدئو همچنین چهارشنبه شب در کانال خبری ۱۰ اسرائیل نمایش داده شد.

در همین حال ویدئویی دیگر منتشر شده است که نشان می دهد چطور شهرک‌نشینان اسرائیلی با میلگرد به جسد دو فلسطینی که به ضرب گلوله نظامیان اسرائیلی کشته شده بودند حمله ور می شوند. نیروهای امنیتی اسرائیل، روز چهارشنبه این دو جوان را در بیت المقدس با این ادعا که قصد حمله با سلاح سرد داشته‌اند به ضرب گلوله کشتند.

انتظار می رود پخش این ویدئوهای نفرت انگیز به تنش‌ها در اراضی اشغالی دامن بزند.