یک جوان فلسطینی که طی عملیاتی شهادت طلبانه در جریان انتفاضه سوم به شهادت رسید، وصینامه جانسوزی را برای فرزندان خود نوشته است.

به گزارشMuslimPress؛ «ابراهیم عکاری»، اهل اردوگاه «شعفاط» در نزدیکی بیت المقدس، طی عملیاتی شهادت طلبانه خودروی خود را به شهرک نشینان صهیونیست در خیابانی در محله «شیخ جراح» بیت المقدس کوبید و ۲ نفر را کشت و چند نفر را هم زخمی کرد.

وی در وصیت نامه خود خطاب به فرزندانش چنین نوشته است.

فرزندان دلبندم، می دانم که دیگر صبح ها شما را به مدرسه نخواهم رساند و پول توجیبی به شما نخواهم داد. دیگر شب ها پیشانی شما را نمی بوسم و خبری از داستان های قبل از خواب نخواهد بود. می دانم که دیگر مانند این تصویر کنار هم جمع نخواهیم شد.

شب و روز دلتان برایم تنگ خواهد شد و این بسیار سخت است اما این وطن پر است از کودکانی که همانند شما امیدوار به آینده ای بهتر و وطنی شایسته و درخور چهره های معصومشان هستند. من می روم تا تمامی دیوارهایی که مانع از رسیدن شما به یک زندگی شرافتمندانه می شوند، را از میان بردارم. می روم تا توطئه های دشمن برای نابودی گذشته، حال و آینده این سرزمین را ناکام بگذارم. من بخاطر شما و تمامی کودکان فلسطینی خواهم رفت و از آمال و آرزوهای بچه گانه شما دفاع خواهم کرد.وطن همیشه سلامت و پایبنده باد.«پدرتان ابراهیم عکاری»