در پنجاه و هفتمین روز انتفاضه سوم، شمار شهدای فلسطینی به ۱۰۱ نفر رسید، این درحالی است که بیش از ۱۲ هزار فلسطینی نیز با شلیک گلوله های جنگی و مشقی و یا پرتاب گاز اشک آور و دیگر بمب های حاوی گاز سمی مجروح یا مسموم شده اند.

به گزارشMuslimPress؛ منابع فلسطینی از شهادت یک جوان فلسطینی در منطقه «قطنه» واقع در شمال غربی قدس به ضرب گلوله صهیونیست ها خبر می دهند.«یحیی طه» جوان ۲۰ ساله پس از تیراندازی نظامیان صهیونیست در منطقه قطنه در شمال غربی قدس به شهادت رسید.نظامیان صهیونیست صبح امروز با یورش به منطقه قطنه، خانه ها و منازل فلسطینیان را محاصره کرده و به آنها یورش بردند.منابع فلسطینی اعلام کردند: یحیی طه پس از محاصره شدن توسط چند نظامی صهیونیست با تیراندازی مستقیم آنها به شهادت رسیده است.

تصویری از وداع فلسطینی ها با پیکر شهید «یحیی طه»

نظامیان صهیونیست همچنین، یک خودروی حامل جوان فلسطینی را که مدعی هستند، سعی در حمله به یک نظامی صهیونیستی را داشته است، تعقیب کردند و وقتی وی در نزدیکی ایست بازرسی «زعتره» از خودرو پیاده شد، به سمت وی تیراندازی کردند و او را به شهادت رساندند.

منابع صهیونیستی از واژگونی یک خودروی زرهی در نزدیکی ایست بازرسی منطقه بیت ایل در کرانه باختری خبر می‎دهند.
بنابراین گزارش، در جریان این واقعه تاکنون یک نظامی صهیونیست به هلاکت رسیده است و ۵۰ نفر دیگر زخمی شده اند.
همچنین ۶ نفر دیگر از نظامیان صهیونیست هنوز در خودروی زرهی به علت واژگونی گرفتار هستند.شبکه تلوزیونی «الاقصی» گزارش داد که علت این حادثه انفجار یک بمب دست ساز است.

در پنجاه و هفتمین روز انتفاضه سوم، شمار شهدا به ۱۰۱ نفر رسید، این درحالی است که بیش از ۱۲ هزار فلسطینی نیز با شلیک گلوله های جنگی و مشقی و یا پرتاب گاز اشک آور و دیگر بمب های حاوی گاز سمی مجروح یا مسموم شده اند.

فایل PDF اسامی شهدای فلسطینی انتفاضه سوم