«جیووانی گامبینو» بازیگر ایتالیایی الاصل هالیوود و فرزند یکی از مهره های کلیدی مافیا در آمریکا، داعش را از انجام هر اقدامی در نیویورک بر حذر داشت.
به گزارشMuslimPress؛ «جیووانی گامبینو» بازیگر معروف هالیوود و فرزند یکی از اشخاص کلیدی مافیا، در بخش خبری شبکه ان بی سی، ابتدا به حقایق تاریخی که سبب ایجاد گروه مافیایی «سیسیل» شد، اشاره کرد و سپس چگونگی حفاظت این گروه در دوران معاصر از شهر نیویورک را بیان کرد.

«جیووانی گامبینو» در این مصاحبه تلوزیونی گفت: مافیا شهرت بدی پیدا کرده، ولی هر زندگی جنبه های خوب و بدی دارد و تاکنون فقط جنبه بد و زشت مافیا در جهان دیده شده است. اما اکنون با رشد تروریسم فرصتی برای مافیا ایجاد شده تا جنبه خوب خود را نیز نمایان سازد.

وی در ادامه افزود: داعش از مافیای سیسیل هراس دارد، بنابراین هیچ زمینه ای برای راه یافتن ترویست ها به این منطقه وجود ندارد و ما تحمل هیچ حادثه تروریستی در این منطقه را نداریم.

او در پایان این مصاحبه تلوزیون تاکید کرد که ما به خانواده و دوستانمان اطمینان می دهیم که از آنها در مقابل تمام فعالیت های تروریستی حفاظت می کنیم، خصوصا در مقابل رفتار های وحشیانه گروهی که خود را داعش می نامند.

منبع: ابنا