خاخام سر‌شناس یهودی که چندی پیش به ساحت مقدس پیامبر(ص) اهانت کرده و خواستار تخریب مسجد الاقصی شده بود در عملیات قهرمانانه یک جوان فلسطینی کشته شد.

به گزارشMuslimPress؛ در عملیات قهرمانانه یک جوان فلسطینی در تل آویو دو صهیونیست به هلاکت رسیدند که یکی از آن‌ها از خاخام‌های سر‌شناس یهودی است که اخیرا به پیامبر(ص) اهانت کرده بود.

«اهارون لسبید» خاخام سر‌شناس یهودی که چندی پیش به ساحت مقدس پیامبر(ص) اهانت کرده و خواستار تخریب مسجد الاقصی شده بود در این عملیات به هلاکت رسید.

«رائد مسالمه» جوان دلاور فلسطینی با اجرای عملیاتی قهرمانانه در معبدی یهودی در تل آویو دو صهیونیست را به هلاکت رساند و ۳ نفر دیگر را مجروح کرد و خود نیز در ‌‌نهایت به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست زخمی شده و به اسارت درآمد.

این در حالی است که پلیس رژیم صهیونیستی اعلام کرده است که مجریان این عملیات دو نفر بودند که یکی از آن‌ها اسیر شده و دیگری متواری شده و همچنان تحت تعقیب است.

جنبش‌های مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) و جهاد اسلامی عملیات قهرمانانه تل آویو را تبریک گفته و خواستار افزایش عملیات‌های ضد صهیونیستی شدند.

سخنگوی جنبش حماس با صدور بیانیه‌ای تاکید کرد که عملیات قهرمانانه تل آویو ثابت کرد که ملت فلسطین همچنان بر ادامه مبارزه با دشمن صیهونیستی اصرار دارد.

«حسام بدران» افزود که جوانان انتفاضه در سراسر کرانه باختری در ‌‌نهایت با عملیات‌های دلاورانه خود دشمن صهیونیستی را وادار خواهند کرد پیکر پاک شهدای فلسطینی را به خانواده‌هایشان تحویل دهد.

وی تاکید کرد که تلاش‌های دشمن صهیونیستی برای مهار و سرکوب انتفاضه از طریق توقیف اجساد شهدا و مجریان عملیات‌های ضد صهیونیستی به شکست کشیده شد.

از سوی دیگر، جنبش جهاد اسلامی نیز با صدور بیانیه‌ای ضمن تبریک عملیات تل آویو، تاکید کرد که این عملیات بیانگر ادامه انتفاضه قدس به رغم تمامی تجاوزات و جنایت‌های دشمن صهیونیستی و تلاش‌های صورت گرفته برای سرکوب قیام سراسری ملت فلسطین است.