درگیری شدید گروه‌های تروریستی در حومه درعا با یکدیگر در پی شکست‌های پیاپی در برابر ارتش سوریه، شیوخ وهابی و دیگر حامیان آنها را به تکاپو انداخته تا هر چه زودتر درگیری داخلی میان آنها را متوقف کنند.

به گزارشMuslimPress؛ در گامی که نقش شیوخ فتنه و مفتی گروه‌های تروریستی مرتبط با رژیم‌های مرتجع عرب حاشیه خلیج فارس را در دشمنی با ملت سوریه بر‌ملا می‌کند، احمد الصیاصنه با هدف میانجی‌گری میان گروه‌های تروریستی به‌صورت مخفیانه از اردن وارد سوریه شد.

ورود این شیخ وهابی به درعا در پی درگیری شدید گروه‌های تروریستی با یکدیگر پس از شکست‌های سنگینی صورت گرفت که طی هفته‌های گذشته در برابر ارتش سوریه متحمل شده‌‌اند.

نقش الصیاصنه که گروه‌های تروریستی، وی را شیخ می‌خوانند و دیگر شیوخ وهابی و اخوانی، برای شعله‌ور کردن آتش فتنه در بین مردم درعا و صدور فتاوای متعدد برای کشتار سوری‌ها از طریق رسانه‌ها و شبکه‌های شریک جنایت ریختن خون سوری‌ها بر هیچ‌کس پوشیده نیست؛ شیوخی که در هتل‌های رژیم‌های عربستان، اردن و ترکیه اقامت دارند.

الصیاصنه با هدف تلاش برای مهار جنگ و درگیری میان گروه‌های تروریستی در درعا از اردن به این منطقه نفوذ کرد.

منابع محلی به سانا گفته‌اند: این شیخ وهابی برای میانجی‌گری میان تروریست‌های موسوم به لواء‌شهداء الیرموک و جبهه النصره وارد شهرک الشجره در حومه غربی درعا شد.

اختلافات و درگیری میان تروریست‌ها در این مناطق با کشته و ربوده‌شدن صدها نفر از طرفین به اوج خود رسیده است.

رسانه‌های حامی گروه‌های تروریستی از اقدام تروریست‌های وابسته به گروه موسوم به شهداء الیرموک به کشتن حدود ۵۰ سرکرده جبهه النصره در مدت تنها یک‌ماه و ربوده‌شدن و قتل حدود ۳۰۰ تروریست آنها خبر داده‌اند.

بر اساس این گزارش، نفوذ الصیاصنه از شیوخ حامی تروریست‌ها به درعا و تلاش وی برای توقف درگیری میان تروریست‌ها در چارچوب تلاش‌های رژیم وهابی آل‌سعود صورت می‌گیرد که پیشتر نیز این مأموریت کثیف را به شیوخ وهابی همچون محمد العریفی و عدنان العرعور سپرده بود تا به شهرک الشجره بروند و تروریست‌ها را با یکدیگر آشتی دهند، اما تلاش‌های آن دو هم شکست خورد.
منبع: تسنیم