مجتهد وبلاگ نویس مشهور سعودی که اطلاعاتی را در صفحه شخصی اش در تویتر منتشر می کند، گفت براساس خبرهایی که از درون خانواده حاکمه در عربستان سعودی درز کرده است شاهزاده بازداشت شده در بیروت که دو تُن کپتاگون از وی کشف و ضبط شده است عبدالمحسن بن ولید بن عبدالمحسن بن عبدالعزیز است.
به گزارشMuslimPress؛ شاهزاده قاچاقچی سعودی که هفته پیش ۲ تن مواد مخدر و قرص های روانگردان حمل می کرد و در لبنان بازداشت شد، این مواد را برای عمی خود می برده است.
به گزارش پایگاه اینترنتی النشره، مجتهد وبلاگ نویس مشهور سعودی که اطلاعاتی را در صفحه شخصی اش در تویتر منتشر می کند، گفت براساس خبرهایی که از درون خانواده حاکمه در عربستان سعودی درز کرده است شاهزاده بازداشت شده در بیروت که دو تُن کپتاگون از وی کشف و ضبط شده است عبدالمحسن بن ولید بن عبدالمحسن بن عبدالعزیز است.وی قصد داشت کپتاگون را به استان حائل ببرد و علت انتخاب حائل این است که امیر آن سعود بن عبدالمحسن(عموی شاهزاده بازداشت شده) است که به واسطه وی این استان به مرکز جذب و توزیع انواع مواد مخدر تبدیل شد. این امر با مصونیت کامل انجام می شود.مجتهد افزود این شاهزاده احمق خودش را به شکاری گرانبها در دست حزب الله تبدیل کرد زیرا اداره امنیتی فرودگاه بیروت در دست حزب الله است. این شاهزاده فرصتی را به حزب الله داد تا آل سعود را رسوا کندو بعید نیست حزب الله از این شاهزاده به عنوان گروگانی برای آزادی شیخ نمر النمر یا تغییر سیاسی در قبال سوریه، یمن، خلیج(فارس) و طائفه شیعی در عربستان سعودی استفاده کند.استان حائل در ۶۵۰ کیلومتری ریاض قرار دارد.