سرمربی تیم فوتبال گالاتاسرای ترکیه پس از تحقیر شدن تیمش در خانه توسط رئال مادرید به تلخ بودن شکست برابر کهکشانی‌ها اعتراف کرد.
فاتح تریم پس از آنکه شکست ۶ بریک شاگردانش در استادیوم آتاتورک استانبول را نظاره کرد، اظهار داشت: بعد از چنین شکستی چیز زیادی برای گفتن نیست. ما به شیوه‌ای وحشتناک باختیم. رئال مادرید در نیمه اول یک موقع هم نداشت در حالی که ما ۳،۴ موقعیت عالی داشتیم اما ناگهان بدون هیچ دلیل واضحی گل خوردیم.
تریم افزود: نیمه دوم را خوب شروع کردیم اما بعد از یک اشتباه مهلک نتیجه 2 بر صفر شد. بعد از آن بود که بسیاری از بازیکنان‌مان تسلیم شدند، چون هم از نظر فیزیکی، هم از نظر روانی دیگر توان رقابت علیه شرایط موجود را نداشتند. سرمربی گالاتاسرای که بازی بعدی تیمش در لیگ قهرمانان در خانه یوونتوس است، در خاتمه خاطرنشان کرد: نتیجه حتی می‌توانست از این هم بدتر باشد و این واقعاً شرم‌آور است. ما با اشتباهات‌مان به رئال مادریدی که برتری خفیفی نسبت به ما داشت این پیروزی را تقدیم کردیم. در این وضعیت، جایی برای همدردی نمی‌ماند. من از هواداران گالاتاسرای عذر می‌خواهم و تمام مسئولیت این شکست را بر عهده می‌گیرم. گل اول نقطه عطف بازی بود./